Uçma dersi verdiğim kızı uçurdum

Merhaba dostlarım ben Kemal uçak sürmeye çok meraklıydım sürekli havalarda gezmek ve oradan buraya uçmayı hayal etmişimdi ve pilot olmak istiyorum. Ama maalesef böyle şeyler için baya para kazanmak şart bu yüzden bunun için 6 aydır köle gibi çalışıyorum. Hayallerim için ideallerimi unuttum ama sonunda mutlu son vardır ya o hayali kullanmak istedim. O zor ve dertleri günlerin son haftası geçen günler geçmek bilmez olmuştu 1 hafta öncesinden istifa mektubumu vermiş mutlu mesut yaşıyordum. Bir şekilde o hafta geçmiş özgürlüğümü ilan etmiştim. Kısa sürede hemen uçak eğitimi almak için başvuru yaptım ve kısa sürede kabul mektubu almıştım.

KIZINI UÇURMAK İSTEDİM

Haliyle kursa gitmeye başlamıştım önce kâğıt üzerinde ki sınavı kazanmak zorundaydım ama pek sıkıntı olmadı. O yüzden kısa süre içerisinde normal eğitimlere başlamıştık haftanın 3 günü olan bu eğitimde önce temel kontroller uçak mekanizması falan öğrettiler bu süre zaarfın da bizim öğretmenimizin kızı da uçmayı çok için sık sık geliyor ve burada vakit geçirmeyi seviyor.

ONA OLAN DUYGULARIM ARTIYORDU

Haliyle bu sürede tanışmış hatta aramız iyidi muhabbetimiz falan iyidi ve bana karşı çok ilgili bir kızdı uçmaya olan tutkumu ondada olması bir birimizi çok özel hissettiriyordu. Benden daha iyi bildiği için bazen özel derslerde veriyordu ve kız o kadar güzel ki önce masum duygularım zaman içerisinde ona karşı olan bazı duygularımı canlandırmış onun yanında heyecanlanır olmuştum. Ama kurs bitene kadar açılmaya şey bulamadım. Son gün sınav vaktiydi sıra bende gergindim tir tir titriyordum.  Geçemezsem diye korkuyordum derken yanıma geldi ben sana güveniyorum diyerek yanağıma bir öpücük kondurdu beni rahatlatmış ona olan duygularımı artık söylemek istediğimi hissetim sınava girdim sorunsuz tamamladım ve aşağı inmiştim ve koşarak  bana sarıldı biliyordum dedi bende kulağına sana aşığım diye seslendim bana baktı ve mutluluktan göz yaşlarını gördüm gece bir yerlere gittik bir yemek yedikten sonra bana gitmek istedi ve eve girdiğimizde kucağıma atlayarak beni öpmeye başladı ve daha sonra sertçe amcığına soktuğum o gül gece başlamış oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir