Hayranımla bir gece geçirdim

Amatör bir yazarım basit hikâyelerle bazı yerlere yazılarımı yollar oralarda yayınlanır bu yüzden az çok biraz tanınıyorum. Bir tane kadın hayranım sıklıkla sosyal medya hesaplarıma mesaj atıyordu görüşmek istiyordu tabi cevap vermiyordum baya uzun zaman sonra basit biri imza günü yapılması gerektiği düşünüldü ben pek sıcak bakmadım o kadar iyi değildim ama yine de gitmek zorunda kaldım.

BAYGINLIK GEÇİRDİ

Her neyse beklemediğim bir sıra vardı uzunca bir süre imzaları attım ve sonunda çıkıyordum yürürken yanımda bayan ani bir baygınlık geçirdi bende aniden görünce onu tuttum haliyle şaşkınlıkla ne yapacağımı bilemedim bir süre bir yere oturduk tansiyonu düşmüş gibi yapmış oysa ki neyse sonra içim rahat etmedi bayanı evine kadar bırakmak istedim ve gitmeye başladık onun evine geldik ve bana lütfen bir kahve yapayım teşekkür maksadıyla dedi. ilkte pek istekli olmasam da peki dedim ve evine girdik gergindim tanımıyordum çünkü. Kahve getirdi masaya koyduk ve bana o mesajları atan kadın olduğunu söyledi. Sadece bir gece olmak istiyormuş başka bir şey istemiyormuş ne diyeceğimi bilememiştim kalkıp bana doğru geldi bana bakıyordu yanımda eğildi. Ellerini sikime götürdü ve okşamaya başladı bana bakıyordu dudaklarını ısırıyordu çok ateşli duruyordu bende istiyordum ama yanlış bir şey olduğunu düşünüyordum. Sonunda dayanamadım sikim kalkmıştı zaten bende açarak sikimi yalamasına izin verdim.

BÖYLECE SİKMİŞ OLDUM

Güzelce yaladı baya iyi yalıyordu dondurma yalar gibi sikimi yalaması hoşuma gitmişti bir süre güzelce yaladı sonra ben amcığını emdim oldukça iyi gecen bir ön tatmin olduk daha sonra sertçe sikerek azgınlar gibi sikişmeye başladık çünkü çok azmıştık uzun zamandır karı sikmiyordum o yüzden baya amın tadını özlemişim oldukça azgınlar gibi sikerken içine boşalmaya başladım o yüzden sikimi çıkartmıştım üstüne boşaldım temizledim tekrar soktum sikmeye doymamıştım uzunca bir süre sikiştik o gün güzeldi tatmin olmuştum kızda boşalmış baya tatmin olmuştu sonra çıktım bir daha görüşmedik ama gayet güzel bir haz vermişti sikerken. Belki bir gün yine sikerim.

  1. Selda dedi ki:

    Hikaye gerçeğe benziyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir