Ailemizdeki cinsel gelenekler

Bizim ailede 18 yaşına giren kuzenler çiftleştirilir amacı kız ver erkeği yabancı biri tarafından bozulmamasıdır. Benim kuzenimle aram çok iyidir biz ikimizde bu gün için heyecanlıydık o 18 yaşına girmiş yarılamıştı benim son 2 gün kalmıştı doğum günü kutlandıktan sonra odaya kitlenir sikişmeden çıkmamız yasaktır. Ne güzel vakit geçirecektik ve ben çok heyecanlıydım beni heyecanlandırmak için özel resimler atıp 31 çektirmemi sağlıyordu bazen gizlice öpüşürdük. Benim kadar oda acele ediyordu istiyordu porno izlememe dahi izin vermiyordu o yüzden webcam da yapardık çok harika bir kızdır bu yüzden 1 gün kala gün çok zor ve yavaş geçti.

GENÇLİĞİN VERDİĞİ HEYECAN

Ertesi gün 12 sonra doğum günü partim vardı hediyeler veriyorlardı ama kuzenle yanımda hemen bitsin odaya gitmeyi iple çekiyorduk.  Ailelerimizde gülümseme bizim kadar heyecanlıydılar. Ve uzunca zaman sonra anca parti durakladı ve bizi odaya çıkarttılar. Odayı kilitlediler sabah kadar orada baş başaydık yatağa oturduk beklediğimiz gün dedim. Evet dedi çok heyecanlıyım diye cevap verdi. Üstündekini çıkartınca sutyeni görünce sikim kalktı aşkım uyandı dedi ve onu eline aldı bana bakarak yavaş yavaş yalamaya doğru gitti ağızına aldı ve yalamaya başladı çok fazla zevk veriyordu. Harika hissettiriyordu. Bir süre sonra uzandı ve kafamı tuttu amcığına götürdü yalamamamı istedi ve amcığını yalamaya başladım tertemiz amı ilk ben emiyordum baya yüksek sesle inliyordu kızın inlemesi ailem için iyi işaretti.

SERİ SOKMAYA BAŞLADIM

Baya zevk veriyordum ve sonunda hadi sok amcığıma sok istiyordum daha dayanamıyordum dedi. bende kalkarak amcığına sokmadan önce amcığına vurdurdum sıcak sikimi şap şap diye ıslak amcığının suyu ile çok zevkli bağırıyor bana bakıyordu. Bende amcığına sokmaya başladım çok hafif kan geldi ama durmadım daha hızlı sokmaya başladım kısa sürede toparlamış oldukça sert sokuyordum amcığına çok tatmin oluyor çok zevk alıyorduk oldukça haz alıyor harika sikişiyorduk amcığının içine baya sert ve enerjimle sokuyordum baya sesli şekilde inliyor devam böyle harikasın diye bağırıyordu ve sabah kadar ara ara molalarla sikiştik.

  1. Cinsel Tercih dedi ki:

    Ailelerdeki cinsel gelenekler aynı zamanda Sosyolojik bir vakadır. Özellikle tutucu toplumlarda bu çok yaşanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir